• 0850.259.22.22 - 05326088080
  • satis@astropay-tr.com
  • AstroPay Kart Türkiye Yetkili Satıcısı

ASTROPAY BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

ASTROPAY BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Astropay Kart olarak kart satışlarımızı TL cinsinden ödeme olarak kabul etmketeyiz. Müşterilerimiz almak istemiş oldukları Astropay tutarını kendilerine uygun banka hesap numaralarımıza yatırmak koşuluyla istedikleri miktarda Astropay kart alabilirler.

Astropay kart almadan önce sitemizdeki Canlı Destek hattından, telefon numaramızdan yada skype üzerinden bize ulaşarak kendilerine uygun banka hesap numaramızı alabilirler. Türkiye faaliyet gösteren tüm banklar ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Astropay kart olarak hesap numaralarımızı internet sayfamız üzerinden paylaşmamaktayız. Bunu sebebi kötü niyetli 3. şahısların yasal olmayan sitelerde kendilerini Astropay Kart Türkiye firması gibi gösterip bizim hesap numaralarımızı kullanarak insanları dolandırmaya çalıştıkları için site üzerinden hesap numaralarımızı yayınlamıyoruz.

Astropay kart alımlarında bankaya para yatırma esnasında sadece açıklama kısmına kimlik numaranızı girmeniz gereklidir. Daha sonra müşteri temsilcileri sizden bu kimlik numarasını istiyeceklerdir. Bunla birlikte sistem belirtmiş olduğunuz GSM numaranıza Astropay pin kodunuz sms olarak gönderilecektir. Para yatırma işlemlerini EFT/HAVALE/İnternet Bankacılığı/Bankamatik gibi ödeme şekilleri ile yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra mutlaka müşteri temsilcilerimizle iltibata geçmeli ve gereken bilgilerin kontrolünden sonra Astropay pin kodunuzu alabilirsiniz.

Astropay Kart Türkiye

Astropay Kart Almak ve Satış Sonrası Destek İçin

Astropay

Güvenli, Yasal, Ucuz
 

Kart

Almak Artık Çok Kolay ve Hızlı
 

0850.259.22.22 - 05326088080

7/24 Ulaşbilirsiniz