• 0850.259.22.22 - 05326088080
  • satis@astropay-tr.com
  • AstroPay Kart Türkiye Yetkili Satıcısı

ASTROPAY BLOG

Astropay

Astropay Kart Avrupada üretimine başlanmış, ön ödemeli nakit alışveriş kartlarıdır. Astropay kart 16 adet sayısal rakkamdan oluşur. Üzerinde son kullanma tarihi bulunan Astropay kartlar en fazla 1 yıllık kullanım süresi ile üretilir. Astropay üzerinde aynı zamanda güvenlik şifresi(CVV) bulunmaktadır. Astropay kart kullanımı hızlı olması ve alışverişlerde en üst düzey güvenli olması sebebiyle Avrupada hızla yaygınlaşarak 50.000 den fazla noktada kullanılan ve satılan bir kart olmuştur. Astropay kart ülkemizde sadece internet üzerinden satılan bir ön ödemeli sanal karttır. Ülkemizde Astropay kullanımlarıda sadece Astropay logosu bulunan internet sitelerinden yapılmaktadır.

Güvenilir, Yasal ve En Ucuz Fiyatlarla Astropay Kart Türkiye Ayrıcalıklarıyla Astropay Kart Satışı

256 Bit Şifreleme İle Güvenli, Yasal Astropay Kart Satış

Astropay Kart Türkiye Ön Ödemeli Sanal İnternet Hizmetleri firmamızın resmi web sitesidir. Site üzerinden yapılan tüm görüşmeler güvenliğiniz için kayıt altına alınmaktatır. Sitemizden yaptığınız tüm alışverişler kurumumuz tarafından size faturalandırılmaktadır. Almış olduğunuz Tüm Astropay Kart ları dünya üzerinde Astropay logosu bulununan tüm alışveriş noktalarında ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz. Satmış olduğumuz tüm Astropay kartlar sıfır hata ile üretilmiş son kullanma tarihi en az 1 yıllık kartlardır

  • Astropay
  • 08/11/2015
  • 2
  • Astropay, Astropay Kart, Astropay Türkiye, Ucuz Astropay

Görüşleriniz

Arzu 7 Kasım 2015 / Cevapla

Müşteri hizmetleri komusunda deneyimli ve çok hızlı bir şekild işlemlerimi gerçekleştirdiler. Astropay yetkili bayi güvencesini alışverişinizde hissediyorsunuz. Profesyonel ve çok ilgililer. Teşekkür ederim.

Hasan 6 Kasım 2015 / Cevapla

En ucuz astropay fiyatlarını en güvenli olarak , gönnül rahatlığıyla aldığım bir firma. Müşteri hizmetleri son derece ilgili ve anında işlemleri tamamlıyorlar. Site içi güvenlik sistemleri çok iyi olduğu için içim rahat bir şekilde astropay kart alıyorum.

Astropy Kart Sistemleri

...
Astropay Kart Almak ve Satış Sonrası Destek İçin

Astropay

Güvenli, Yasal, Ucuz
 

Kart

Almak Artık Çok Kolay ve Hızlı
 

0850.259.22.22 - 05326088080

7/24 Ulaşbilirsiniz