• 0850.259.22.22 - 05326088080
  • satis@astropay-tr.com
  • AstroPay Kart Türkiye Yetkili Satıcısı

ASTROPAY GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

ASTROPAY GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Astropay Türkiye olarak firmamızın web güvenliği 256 Bit Rapid SSL Sertifikası korunmaktadır. Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişler ve yazışmalar 256 Bit şifreleme yöntemiyle şifrelenerek güvenlik altına alınmaktadır. SSL sertifikaları; verilerin akışını güvenli bir platformda şifreleyerek ilgili adrese ulaştırmayı sağlayan ve endüstri standardı haline gelmiş bir araç olmakla beraber, kredi kartı bilgilerinin gizliliğini de sağlayan bir sistemdir. Sitemizden Astropay kart alırken Canlı Destek kısmında yazdığınız tüm bilgiler 256 Bit SSL ile şifrelendiği için tüm görüşmeleriniz ve bilgileriniz koruma altındadır.

Astropay kart en güvenli alışveriş yöntemidir. Astropay kart ile yapacağınız alışverişlerde sadece ödeme noktasına Pakkwik pin kodunu girmeniz yada belirtmeniz yeterli olacaktır. Hiçbir şekilde kişil bilgilerinizi ad, soyad, kimlik no yada kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz. Bu yüzdenden 3. şahıslarında sizin bilgilerinize ulaşması imkansızdır. Güvenlik açısında dünya üzerindeki en güvenilir ödeme sistemi Astropay kart ike huzur ve güvenli alışverişler yapabilirsiniz.

Astropay kart sitemizden satın alırken müşteri temsilcilerimiz sizden sadece Ad Soyad ve T.C. Kimlik numaranızı talep etmektedir. Bu bilgileriniz yine interne üzerinden sayfamızdan Canlı Destek kısmında 256 Bit şifreleme ile bize ulaşır yada isterseniz Telefon aracılığıyla müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Firmamız yasal bir şirket olduğu için yapılan alışverişleriniz faturalandırlır. Bu yüzdenden fatura bilgileriniz sizde talep edilir. Bu bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Bunun için firmamız gerekli Gizlilik Sözleşmelerini her alışverişinizde kabul etmiş olarak işlem yapmaktadır. Bizim için önemli olan sizin güvenli, mutlu, huzurlu alışverişleriz yapmanızdır.

Astropay Kart Almak ve Satış Sonrası Destek İçin

Astropay

Güvenli, Yasal, Ucuz
 

Kart

Almak Artık Çok Kolay ve Hızlı
 

0850.259.22.22 - 05326088080

7/24 Ulaşbilirsiniz