• 0850.259.22.22 - 05326088080
  • satis@astropay-tr.com
  • AstroPay Kart Türkiye Yetkili Satıcısı

ASTROPAY KULLANIM KOŞULLARI

ASTROPAY KULLANIM KOŞULLARI

Astropay Kart Türkiye Ön Ödemeli Sanal İnternet Hizmetleri firmamızın resmi web sitesidir. Site üzerinden yapılan tüm görüşmeler güvenliğiniz için kayıt altına alınmaktatır. Sitemizden yaptığınız tüm alışverişler kurumumuz tarafından size faturalandırılmaktadır. Almış olduğunuz Tüm Astropay Kart ları dünya üzerinde Astropay logosu bulununan tüm alışveriş noktalarında ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz. Satmış olduğumuz tüm Astropay kartlar sıfır hata ile üretilmiş son kullanma tarihi en az 1 yıllık kartlardır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının çerçevesinde kullanılmalı , yasaların izin vermediği sitelerde kullanılmamalıdır. Astropay kartların üretilmesi ve yaygın bir şekilde kullanımlası kişisel bilgilerinizi internet ortamında paylaşmadan alışveriş ve ödeme yapabilme olanağı tanımasıdır. Kullanım alanlarınız tamamen kart alan kişinin sorumluluğundadır. Doğacak sorumluluklar Astropay kart üretici firmasını, bayilerini ve aracı kurumları bağlamaz.

Astropay kart satın alan kişiye kart pin kodu gönderilmektedir. Bu pin kodu kimseyle paylaşılmamalıdır. Pin kodu satın alındıktan ve müşteriye gönderildikten sonra iade edilemez.

Astropay kartınızı yasal ve güvenilir sitelerde kullanınız. Kullanımdan doğacak tüm yasal sorumluluğun size ait olduğunu unutmayınız. Astropay Kart Türkiye...

Astropay Kart Almak ve Satış Sonrası Destek İçin

Astropay

Güvenli, Yasal, Ucuz
 

Kart

Almak Artık Çok Kolay ve Hızlı
 

0850.259.22.22 - 05326088080

7/24 Ulaşbilirsiniz