• 0850.259.22.22 - 05326088080
  • satis@astropay-tr.com
  • AstroPay Kart Türkiye Yetkili Satıcısı

ASTROPAY SIKÇA SORULAN SORULAR

ASTROPAY SIKÇA SORULAN SORULAR

Çalışma saatlerimiz sabah 09:00 ile gece 03:00 arasıdır. Bu saatler dışında Astropay Kart satın almak için havale ya da eft yaparsanız, ödemeniz bir sonraki çalışma saatinde onaylanıp, Astropay Kart pinleriniz size iletilir. Bu yüzden çalışma saatleri içinde ödeme yapmanız, işlemlerinizin hızı açısından önemlidir.
1. www.astropay-tr.com adresinden canlı destek, skype yada telefon numaralarımızdan bize ulaşın. 2. Satın almak istediğiniz kartın değerini belirleyin. 3. Ödeme yöntemini seçin ve ödeme işlemini gerçeleştirin. 4. Ödemeniz onaylandıktan sonra size sms yoluyla kartı bilgileriniz gönderilir.
Para yatırma işlemlerini EFT/HAVALE/İnternet Bankacılığı/Bankamatik gibi ödeme şekilleri ile yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra mutlaka müşteri temsilcilerimizle iltibata geçmeli ve gereken bilgilerin kontrolünden sonra Astropay pin kodunuzu alabilirsiniz.
AstroPay Kart ödeme seçeneği olarak AstroPay sunan web sitelerinde kullanılabilir. Astropay Kodunuzu dilediğiniz yasal internet sitesinde kullanma hakkınız vardır. Hangi sitede kim tarafından kullanıldığı ikinci şahıslar tarafından bilinemez. Böylelikle kimlik bilgilerinizi ikinci şahıslarla paylaşmadan alışverişlerinizi güvenli olarak yaparsınız. Bu farkıyla Astropay, kredi kartından daha çok tercih edilen bir ödeme yöntemidir.Yasal olmayan sitelerde kullanımdan siz sorumlu olursunuz. Üretici ve satıcı kişiler sorumluluk sahibi değildir.
AstroPay kart ile online ödeme yapabilmek için, online alışveriş sitesinde, ödeme yöntemi olarak AstroPay kartı seçiniz, 16 haneli kart numaranızı,güvenlik şifrenizi(CVV) ve son kullanma tarihini giriniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra ödemeniz hemen onaylanacaktır.
Tek bir işlemle kartınızın limitini kullanmanız gerekmez.Ödemeler için daha sonra da, sizin AstroPay Kartı kullanmaya devam edebilirsiniz. Astropay Kart ayrıca farklı sitelerde birden çok kez kullanılabilir.
İstediğiniz miktarda Astropay Kart alabilirsiniz.
Kartınızın son kullanma tarihi geçmedikçe bakiyesini geri alabilirsiniz.
Kartlar kullanıcıya ulaştırıldıktan itibaren 12 ay geçerlidir.
AstroPay kart yeniden yüklenebilir değildir. Astropay Kartın bakiyesi bittiğinde kartınız artık geçerli değildir.
AstroPay kart olarak bankacılık, ön ödemeli sanal kart yasası ve diğer kurallara harfiyen uymaktayız.
Astropay kart koduyla 1 yıl içerisinde dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin kişisel bilgileri kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Astropay Kart Almak ve Satış Sonrası Destek İçin

Astropay

Güvenli, Yasal, Ucuz
 

Kart

Almak Artık Çok Kolay ve Hızlı
 

0850.259.22.22 - 05326088080

7/24 Ulaşbilirsiniz