• 0850.259.22.22 - 05326088080
  • satis@astropay-tr.com
  • AstroPay Kart Türkiye Yetkili Satıcısı

ASTROPAY TÜRKİYE

ASTROPAY TÜRKİYE

Astropay Türkiye olarak firmamız yetkili bayi olup, Türkiye Astropay kart satışları için gerekli lisanslara sahiptir. Astropay Türkiye'de 10.000 den fazla noktada kullanılan bir ön ödemeli sanal kart olmuştur.

Gün geçtikçe hızla kullanım noktaları artmaktadır. Hızlı ödeme olarak kullanılması ve alışveriş sırasında kişisel bilgilerin kullanılmaması Astropay kartın Türkiye'de kullanımını arttırmıştır.

Astropay Türkiye olarak firmamız satış sonrasında kullanım desteğide vermektedir. Astropay Türkiye kullanım yerlerini, alış ve satış sonrasında sormak istediğiniz sorular için Canlı Destek hattımızdan yada telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize bağlanarak hizmet alabilirsiniz. Astropay Türkiye olarak en cazip fiyatlarla Astropay kart satışı yapmaktayız. Toplu Astropay kart alımlarına özel bayi fiyatlandırması için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Astropay Türkiye olarak sizin memnuniyetiniz, sizin mutlu alışverişiniz bizim en büyük mutluluğumuz ve gururumuz olacaktır.Saygılarımızla Astropay Türkiye

Astropay Kart Almak ve Satış Sonrası Destek İçin

Astropay

Güvenli, Yasal, Ucuz
 

Kart

Almak Artık Çok Kolay ve Hızlı
 

0850.259.22.22 - 05326088080

7/24 Ulaşbilirsiniz